انتخابات نظام مهندسی کشاورزی آذربایجان شرقی برگزار شد

پنجمین دوره انتخابات اعضای هیات
مدیره سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان آذربایجان شرقی روز جمعه 22 تیرماه 97 در تبریز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان به نقل از کمیته اجرایی و هیئت نظارت بر انتخابات شورای استانی تعداد 3036 نفر از اعضای سازمان واجد شرایط شرکت در پنجمین دوره انتخابات هستند.
به گفته دکتر رمضانی رئیس کمیته اجرایی: این انتخابات از ساعت 9 صبح جمعه در سازمان جهاد کشاورزی استان برگزار و تا ساعت 16 عصر ادامه یافت.
وی ادامه داد:بعداز شمارش آراء 7 نفر که بیشترین آراء ماخوذه را کسب کردند به مدت چهار سال به عنوان شورای سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی انتخاب شدند که اسامی آنها به شرح ذیل است:
شهرام شفيعي  ٨٥٢ رای
منوچهر رحماني آقا ٤٧٠ راي
اياز برنو     ٤٦٩  راي
نادر ابراهيمي خراجو   ٣٤٢  راي
رضا انوري    ٣٢٤  راي
فرامرز افشاني  ٣٢٢  راي
سحر باصر كوچه باغ   ٣٠٠ راي

وی با بیان اینکه در این انتخابات 12 نفر از مجموع 61 نامزد انصراف دادند، گفت: این انتخابات قرار بود اول تیرماه برگزار شود که به دلیل نداشتن حد نصاب لازم به تاریخ 22 تیر موکول شد.

دکتر محمد ابراهیم رمضانی در پایان گفت :کاندیداها هرگونه شکایت و اعتراض به نتیجه انتخابات و یا تبلیغات انتخاباتی هریک از داوطلبین داشته باشند باید ظرف مدت ۲ روز به هیات نظارت استان همراه با مستندات و دلایل ارائه نمایند و هیات نظارت استان هم ظرف مدت ۵ روز به شکایات رسیدگی و نتیجه را به سازمان مرکزی و داوطلبین خواهد نمود.

 

یکشنبه ۰۶-۰۸-۱۳۹۷
برچسب ها: