ديدار مشترك روساي سازمان هاي نظام مهندسي،جهاد كشاورزي و اداره كل منابع طبيعي استان با دكتر رمضان نژاد

مهندس شفیعی به همراه رئیس سازمان جهاد کشاورزی و مدیر کل اداره منابع طبیعی و آبخیزداری استان آذربایجان شرقی با دکتر رمضان نژاد رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور در تهران دیدار و گفتگو کردند
در این گفتگو مطالبی را در خصوص رفع موانع و تسهیل در صدور مجوزها و پروانه های تولیدی، استفاده حداکثری از ظرفیت های فنی و مهندسی،توسعه تعاملات فی مابینی با دستگاه های اجرایی، سازمانها،ادارات،تشکل ها،اصناف و اتحادیه ها و ...بیان نمودند.

مهندس شفیعی هم با اظهار خرسندی از مجموعه کشاورزی و منابع طبیعی مستقر در استان،تعاملات سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی در استان با دستگاه های دولتی و خصوصی و تشکل های مرتبط را مثبت و سازنده ارزیابی نموده و این تعاملات را اساس و مزیت، برای بهینه کردن عملکرد سازمان دانستند.

مهندس فتحي نيز با اشاره به این که ارتباط نزدیک و تنگاتنگ مهندسین بخش کشاورزی با تشکلهای کشاورزی و اتحادیه های مربوطه در راستای رسیدن به اهداف تعیین شده یک ضرورت اجتناب ناپذیر است، ادامه داد: سازمان جهادکشاورزی استان از هر نظر و ایده علمی و تخصصی برای تامین خواست عمومی جامعه کشاورزی و کسب موفقیت های روزافزون در عرصه کشاورزی استان حمایت کامل می‌کند.

وي اظهار اميدواري كرد با توجه به تخصص و تجارب دكتر رمضان نژاد در وزارت خانه شاهد شكوفايي و ارتقاء جایگاه نظام مهندسی و جامعه مهندسان کشور باشيم.

در پایان هم دکتر رمضان نژاد این نکته را بیان نمود که سازمان نظام مهندسی رسالت بزرگی در تحقق افزایش بهره وری در بخش کشاورزی و منابع طبیعی دارد و اعضای سازمان خزانه ای ارزشمند جهت انتقال دانش و کاربست آن در عرصه تولید محصولات کشاورزی می باشند که میبایست بخوبی مورد هدایت و حمایت قرار گیرند

دوشنبه ۲۴-۱۰-۱۳۹۷
برچسب ها: