♦️🖌بیانیه سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان آذربایجان شرقی به مناسبت 22بهمن♦️

🇮🇷🇮🇷🇮🇷نهضتی که امام‌‌خمینی پرچمدار و پایه‌گذار آن بود، توانست غبار از چهره اسلام زدوده و سیمای حقیقی آن را پس از ۱۴ قرن به جهان تشنه عدالت بنمایاند. به همین دلیل است که انقلاب اسلامی ایران در جهان اسلام به عنوان «انقلاب امام‌‌خمینی» شناخته شده است
پیروزی انقلاب اسلامی در ایران تنها یک حادثه داخلی برای تغییر یک رژیم سیاسی نبود. بلکه همان‌گونه که بسیاری از دولتمردان آمریکائی، اسرائیلی و اروپائی در خاطرات خود از آن روزها تعبیر کرده‌‌اند، انقلاب از دیدگاه آنان زلزله‌ای ویرانگر برای جهان غرب بود.
امسال نیز ملت ایران بعد از سپری کردن روزهای پر التهاب که ثمره کج فهمی و بد اندیشی دشمنان انقلاب اسلامی بود با هدایت و رهبری حضرت ایت الله خامنه ای در روز ۲۲ بهمن ماه به جهانیان ثابت خواهد کرد که پایه های این نظام همچنان استوار است و ملت شریف و بزرگ ایران همراه و یاور همیشگی انقلاب و رهبری انقلاب هستند.

🔸سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی 🔸در آستانه چهل و یکمین سالگرد فجر انقلاب ضمن دعوت از اعضای خود در سراسر استان با ردیگر با حضور حماسی،پرشور و انقلابی و دشمن شکن خود در صحنه نمایش حضور و وحدت ملی در آوردگاه یوم الله 22 بهمن با آرمان های بنیان گزار فقید انقلاب اسلامی حضرت امام(ره) و شهدای گلگون کفن تجدید میثاق نموده و با لبیک به دعوت مقام معظم رهبری"مدظله العالی" ادامه دهنده حقیقی راه شهدا و امام شهدا باشند.

🇮🇷وعده ما روز سه شنبه یوم الله 22 بهمن در سراسر استان

🔻 راهپيمايي ٢٢بهمن در تبريز :ساعت ١٠/٣٠ مقابل ميدان فجر/باغ گلستان
🔻
روابط عمومي سازمان نظام مهندسي كشاورزي و منابع طبيعي اذربايجان شرقی

دوشنبه ۲۱-۱۱-۱۳۹۸
برچسب ها: